Інсектоакарицид
ДІПТРОН к.е.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА ЕТОФЕНПРОКС 10%

СКЛАД: етофенпрокс 10%, піперонілбутоксид 20%, емульгатор 10%, Дованол (розчинник) до 100%

ІНСЕКТИЦИД, АКАРИЦИД І ЛАРВІЦИД — концентрований  та мікроемульсифікований засіб, у формі концентрату емульсії у вигляді рідини жовтуватого кольору без запаху; на основі діючої речовини ЕТОФЕНПРОКС, молекула останнього покоління, не відлякує, призначений для знищення тарганів, комарів, бліх, мух, мурах, постільних клопів і щурячих кліщів, фахівцями організацій, що займаються дезінфекційної діяльністю. Особливо призначений для обробки, де потребують хорошого захисту від шкідників. Велика ефективність та стійкість проти літаючих та повзаючих комах, навіть проти комах, стійких до інших традиційних інсектицидів. Контактної дії, усуває кліщі, дорослі комахи та личинки.

СПОСІБ ЗБЕРІГАННЯ: в сухому, закритому, темному, добре провітрюваному складському приміщенні в непошкодженій, щільно закритій тарі, при температурі не нижче мінус 30 ° С і не вище плюс 40 ° С, подалі від джерел вогню, нагрівальних приладів і сонячного світла, окремо від лікарських засобів і харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях

УПАКОВКА: по 0,5 л і 1 л в полімерних, герметично закритих каністрах з прикріпленим вимірювальним ковпачком; каністри упаковані по 6 і 12 штук в картонних коробках.

ТРАНСПОРТУВАННЯ: допускається всіма видами транспорту відповідно до правил перевезення вантажів і горючих рідин, що діють на даному виді транспорту і гарантують збереження препарату і тари, з Класифікаційним шифром 6112, № ООН 9153; в аварійній ситуації — при випадковому пошкодженні упаковки або витоку великої кількості засобу, необхідно засипати його абсорбуючим матеріалом (пісок, силікогелем або інший негорючим матеріалом), потім зібрати в спеціальну ємність для подальшої утилізації, а забруднену ділянку обробити кашкою хлорного вапна (1 кг на 10 л води ), використовуючи засоби індивідуального захисту, після чого вимити мильно-содовим розчином (4% розчин мила в 5% розчині кальцинованої соди).

ЗАХОДИ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: Уникайте потрапляння препарату в навколишнє середовище, не допускати попадання нерозбавленого препарату в стічні / поверхневі або підземні води і каналізацію. Дуже токсичний для водних організмів, з довготривалим ефектом.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: — відповідно до «Інструкції про застосування інсектоакарицидних препаратів « Діптрон к.е. » (Виробник «Кімунса», Іспанія) №2 / 12 від 15.05.2012 року; — небезпечно при попаданні на шкіру, в очі, при вдиханні; в аварійних ситуаціях використовувати засоби індивідуального захисту: спецодяг (комбінезон, чоботи, гумовий фартух), шкіру рук захищати рукавичками (з гуми або поліетилену), органи дихання — респіраторами марки РУ-60М або РПГ-67 з патроном або фільтруючим протигазом марки «А », очі — герметичними окулярами типу ПО-2, ПО-3; при випадковому попаданні в очі — ретельно промити їх струменем води або 2% розчином харчової соди протягом декількох хвилин; при появі подразнення слизової оболонки — закапати в очі 20-30% розчин сульфацила натрію, при хворобливості — 2% розчин новокаїну; при випадковому попаданні на шкіру — зняти засіб ватним тампоном, не втираючи, а забруднену ділянку шкіри вимити водою з милом; при випадковому попаданні засобу в шлунок — необхідно випити 1-2 склянки води з активованим вугіллям (10-15 таблеток на склянку води); після надання першої допомоги — звернутися до лікаря. Уникайте контакту під час лактації. Може завдати шкоди дітям, які годуються грудним молоком. Не їжте, не пийте та не паліть під час використання.. Не вдихайте пари препарату. Утилізуйте вміст та  використаний контейнер(тару) як небезпечні відходи , відповідно до чинного законодавства. Перед використанням прочитайте  інструкцію

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед використанням продукту уважно прочитайте етикетку.

Використання розпиленням:

Розвести 1,5% у воді та розпорошити безпосередньо на поверхні в співвідношення 1 л робочої емульсії на 20 м2 оброблюваної поверхні. Літаючі комахи: наносите на поверхні, на яких оселяються комахи (віконні рами,підвіконня, …). Повзаючі комахи: в місцях найбільшого скупчення, можливого проживання, переміщення, тимчасового перебування комах, (ззаду, внизу, з боків приладів, меблів, раковин, тощо…).

Доза:

75 мл. продукту на 5л води, 1 лиробочої емульсії  на 20 м2.

Використання аерозольним методом:

При застосуванні термічних аерозольних генераторів (гарячий туман): Розвести 150мл продукту в 600 мл розчинника, достатнього для обробки приміщення об’ємом 3000 м3.

Доза:

50 мл. в 200мл, щоб обробити об’єм 1000 м3.

Термін придатності 3 роки в непошкодженій упаковці виробника

Адреса виробництва: Деріо Бідеа 51, 48100 Мунгія, Іспанія. Derio Bidea 51, 48100 Munguia, Spain

Виробник: Компанія «Кіміко де Мунгія С.А. ( «Кімунса»), Іспанія