Дракер 10.2
концентрований інсектицидний препарат для знищення повзаючих та літаючих комах

Препаративна форма. Концентрована мікроінкапсульовані рідина.

Опис. Рідина без запаху, молочного кольору зі світло-коричневою опалесценцією.

Склад. Циперметрин — 10%; тетраметрін — 2%; піпероніл бутоксид — 10%.

Виробник: «Вебі» (Італія).

Призначення. Інсектицидний засіб від повзаючих та літаючих комах «Дракер 10.2» — концентрований Мікроінкапсульовані інсектицидний засіб на основі синтетичних піретроїдів та синергиста инсектицидного дії. Засіб призначений для промислового, професійного та індивідуального використання в побуті. Засіб ефективно знищує комах, які безпосередньо є в зоні обробки (має виражену «нокдаун» ефектом протягом 15 хвилин), перешкоджає появі нових комах як мінімум протягом наступних 3-6 тижнів. Препарат ефективний проти більшості плазунів (тарганів, скорпіонів, мух, бліх, павуків, жуків і інших комах, паразитуючих на складах, сховищах і т.п.) і літаючих (мух, гедзів, комарів, мошок, ос і т.д.) комах.

Специфічні біологічні властивості препарату «Дракер 10.2»
Препарат в своєму складі містить тетраметрін, що володіє високоефективним забійним дією і циперметрин, який, завдяки Мікроінкапсульовані технології, діє пролонговано. Мікрокапсули стримують в собі активний інгредієнт і вивільняють його дуже повільно. За час використання препарату не виявлено ознак звикання шкідників до нього.

Норми і способи застосування засобу
При обробці непоглощающіх поверхонь використовують 5-10 мл препарату на 1 літр води. При обробці абсорбуючих поверхонь (наприклад, шорстких стін) використовують від 10 до 20 мл препарату на 1 літр води. Для знищення мух і тарганів вносять 20-30 мл засобу на літр води. Одного літра робочого розчину достатньо для обробки 30-60 кв.м, в залежності від типу оброблюваної поверхні.

Увага! Перед внесенням робочого розчину його необхідно акуратно збовтати.

При використанні в приміщеннях: інсектицидний препарат вносять за допомогою звичайного обприскування, його розпилюють по всьому периметру приміщень в житлових будинках, готелях, школах, лікарнях, громадських приміщеннях, об’єктах харчової промисловості, на складах, в громадському транспорті, на фермах і та ін. Приділяють особливу увагу місцям ймовірного знаходження комах: плінтусів, кутах, тріщинах, тильним сторонам меблів, холодильників, місць зберігання відходів та ін.

На відкритих майданчиках: засіб вносять шляхом обприскування стін, вікон, підвіконь, між будівельними конструкціями, на газон, місцях зберігання відходів. З метою попередження повторного появи комах, зону охоплення обробки збільшують на 1 метр на всі боки щодо об’єкта обробки.

Запобіжні заходи
1) Використовувати згідно інструкції.
2) Не застосовувати «Дракер 10.2» розпиленням в повітря, тільки на поверхні.
3) Операторам застосовувати засоби індивідуального захисту.
4) При роботі із засобом дотримуватися правил особистої гігієни.
5) Під час обробки забороняється: їсти, пити і курити.
6) Уникати вдихання аерозолю з обприскувача.
7) На час дезінсекції прибрати харчові продукти, закрити акваріуми, тераріуми, корм для домашнього тварин і ін.
8) Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів, відключити електроенергію.
9) Особи, схильні до алергічних реакцій, повинні застосовувати засіб з обережністю.

Переваги препарату «Дракер 10.2»
1) Ефективний проти безлічі різних видів комах.
2) Має тривалу залишкову післядію.
3) Широкий спектр цільових об’єктів обробки.
4) Засіб не викликає корозії.
5) Не володіє самозаймається ефектом.
6) Стабільний при зберіганні.

Форма випуску. Поліпропіленові банки, каністри ємністю від 50 мл і 1 л.
Зберігання. Препарат зберігати в критих, сухих, вентильованих приміщеннях, далеко від обігрівальних приладів при температурі від +5 до + 25 ° С. Зберігати в місцях недоступних для дітей, тварин, окремо від харчових продуктів. Термін придатності 3 роки з дати виготовлення.