Інсектицид
MASTERLAC професійний

СКЛАД: Бендіокарб 0,36%, цифлутрин 0,06%, піперонілбутоксід 0,8%, органічний розчинник до 100%

Готовий до використання преміальний інсектицидний рідкий лак у вигляді рідини жовтуватого кольору; призначене для знищення рудих тарганів, комарів, бліх, імаго мух, постільних клопів і мурах, фахівцями організацій, що займаються дезінфекційної діяльністю. Особливо призначений для обробки, де потребують хорошого захисту від шкідників. Велика ефективність та стійкість проти літаючих та повзаючих комах, навіть проти комах, стійких до інших традиційних інсектицидів. Ідеально створює бар’єри проти повзучих комах у приміщенні. Має потужний шоковий ефект у поєднанні зі стійкістю, що в оптимальних умовах може досягати 12 місяців. Молекула рідкого лаку створює безбарвну плівку, стійку до дії атмосферних явищ, вологості і перепадів температури, та продовжує свою дію з часом. В рецептурі лаку використовуються неагресивні органічні розчинники, екологічні та зі слабким запахом.

СПОСІБ ЗБЕРІГАННЯ: в сухому, закритому, темному, добре провітрюваному складському приміщенні в непошкодженій, щільно закритій тарі, при температурі не нижче мінус 20 ° С і не вище плюс 40 ° С, подалі від джерел вогню, нагрівальних приладів і сонячного світла, окремо від лікарських засобів і харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях. Допустиме розміщення препарату на відстані не менше ніж 5 метрsd від опалювальних приладів.

УПАКОВКА: по 1 л і 5 л в полімерних, герметично закритих каністрах з прикріпленим вимірювальним ковпачком.

ТРАНСПОРТУВАННЯ: допускається всіма видами транспорту відповідно до правил перевезення вантажів і горючих рідин, що діють на даному виді транспорту і гарантують збереження препарату і тари, з Класифікаційним шифром 6112, № ООН 9153; в аварійній ситуації — при випадковому пошкодженні упаковки або витоку великої кількості засобу, необхідно засипати його абсорбуючим матеріалом (пісок, силікогелем або інший негорючим матеріалом), потім зібрати в спеціальну ємність для подальшої утилізації, а забруднену ділянку обробити кашкою хлорного вапна (1 кг на 10 л води ), використовуючи засоби індивідуального захисту, після чого вимити мильно-содовим розчином (4% розчин мила в 5% розчині кальцинованої соди).

ЗАХОДИ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: Уникайте потрапляння препарату в навколишнє середовище, не допускати попадання нерозбавленого препарату в стічні / поверхневі або підземні води і каналізацію. Дуже токсичний для водних організмів, з довготривалим ефектом.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: — відповідно до Інструкції щодо застосування инсектицидного препарату «Мастерлак професійний» №3 / 12 від 05.06.2012 року (Виробник «Кімунса», Іспанія); — Викликає подразнення шкіри. Може бути летальним при проковтуванні та потраплянні в дихальні шляхи. Може спричинити сонливість або запаморочення. В аварійних ситуаціях використовувати засоби індивідуального захисту: спецодяг (комбінезон, чоботи, гумовий фартух), шкіру рук захищати рукавичками (з гуми або поліетилену), органи дихання — респіраторами марки РУ-60М або РПГ-67 з патроном або фільтруючим протигазом марки «А », очі — герметичними окулярами типу ПО-2, ПО-3; при випадковому попаданні в очі — ретельно промити їх струменем води або 2% розчином харчової соди протягом декількох хвилин; при появі подразнення слизової оболонки — закапати в очі 20-30% розчин сульфацила натрію, при хворобливості — 2% розчин новокаїну; при випадковому попаданні на шкіру — зняти засіб ватним тампоном, не втираючи, а забруднену ділянку шкіри вимити водою з милом; при випадковому попаданні засобу в шлунок — необхідно випити 1-2 склянки води з активованим вугіллям (10-15 таблеток на склянку води); Уникайте контакту під час лактації. Може завдати шкоди дітям, які годуються грудним молоком. Не їжте, не пийте та не паліть під час використання. Не вдихайте пари препарату. Утилізуйте вміст та використаний контейнер(тару) як небезпечні відходи , відповідно до чинного законодавства. Перед використанням прочитайте інструкцію. Не використовуйте під час прийому або приготуванні їжі. Його не можна застосовувати на поверхнях де готують, подають або споживають їжу. Не використовуйте в присутності людей та домашніх тварин. Після використання провітріть належним чином приміщення. Не змішуйте з іншими продуктами (хімікатами). Його не можна застосовувати на дерев’яних або пористих поверхнях. Уникайте контакту з обробленими поверхнями. Не застосовувати в районах дитячих ігор, дитячих садків та ясел, де є тривала присутність дітей. Не застосовувати на видимих та легкодоступних ділянках.

Рекомендації щодо отруєння чи нещасних випадків: клінічні прояви які можуть виникнути під час отруєння або контакту — подразнення очей, шкіри, дихальних шляхів та шлунково-кишкового тракту. Порушення центральної нервової системи. Хімічна пневмонія внаслідок отруєння через дихальні шляхи. Основні заходи: при отруєнні через дихальні шляхи потерпілого відсторонити від роботи, вивести з приміщення на свіже повітря, зняти забруднений одяг, після надання першої медичної допомоги — звернутися до лікаря. Якщо людина без свідомості, покладіть її на бік головою нижче, ніж решта тіла, а коліна зігнуті. Контролюйте дихання, якщо необхідно робіть штучне дихання. Та викличте швидку медичну допомогу. Взяти етикетку або упаковку для медичного персоналу. НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ІНТОКСИКОВАНОГО НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ. Терапевтичні поради для лікарів та медичного персоналу: симптоматичне лікування та підтримка.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед використанням продукту уважно прочитайте етикетку.

Літаючі комахи: наносите на поверхні, на яких оселяються комахи (віконні рами,підвіконня, …). Повзаючі комахи: в місцях найбільшого скупчення, можливого проживання, переміщення, тимчасового перебування комах. Препарат наносити на плінтуса та підлогу шляхом намазуванням або обприскування жирною краплею чистого нерозведеного продукту. Використовуйте лише на відкритому повітрі або в місцях які добре провітрюються. Термін експозиції — 12 годин. Його не можна застосовувати повітряним способом (аерозольні генератори — холодний туман). Його не можна застосовувати в термічних аерозольних генераторах (гарячий туман).

Доза:

1 л готового препарату на 30 м2.

Термін придатності 5 років в непошкодженій упаковці виробника

Адреса виробництва: Деріо Бідеа 51, 48100 Мунгія, Іспанія. Derio Bidea 51, 48100 Munguia, Spain

Виробник: Компанія «Кіміко де Мунгія С.А. ( «Кімунса»), Іспанія