Макcфорс IС


Інсектицидний засіб для знищення повзаючих синантропних комах (тарганів) в житлових приміщеннях, приміщеннях комунально-побутових об’єктів, об’єктах громадського харчування, зоопарках, ветеринарних клініках.

Дракер 10.2


Концентрований інсектицидний мікроінкапсульований препарат. Застосовується для знищення літаючих та повзаючих комах в приміщеннях різного призначення і на відкритих майданчиках. Володіє залишковою післядією завдяки комбінації ефективних діючих речовин і мікроінкапсулярної технології.

Чарівні краплі


Інсектицидний засіб контактно-кишкової дії для знищення тарганів і рудих домових мурашок. Препарат Чарівні краплі ефективний в боротьбі з комахами, які резистентні до інших препаратів.

Пропал


Інсектицидний засіб для знищення мух, ос, тарганів, мурах, бліх, клопів, шкідників деревини. Висока інсектицидна активність, тривалий і широкий спектр післядії.

Фенда 1000


Концентрований препарат на основі ДДВФ. Застосовується для знищення комах в приміщеннях. Ефективний при боротьбі з мухами, тарганами, комарами, лусочниками і іншими комахами.

Фенікс


Засіб для боротьби з комахами: шкідниками деревини, осами, шершнями і іншими. Безпечний для людей, навколишнього середовища. Зручний, ефективний і вигідний в застосуванні.

Пастка хатинка для тарганів