Дезінфекція

Профілактична дезінфекція являє собою складний процес, що вимагає втручання фахівців, нехтувати яким не рекомендується і навіть небезпечно.

Це пов’язано з тим, що крім видимих людському оку об’єктів живої і неживої природи, нас оточують різні мікроорганізми, недоступні для сприйняття. Однак ці «невидимки» роблять серйозний вплив на наше життя, а тому вимагають серйозного вивчення з боку фахівців.

Будь-яка людина не може забути про існування різних мікроорганізмів, що оточують нас у побуті, на роботі, в громадських місцях. Вони знаходяться в повітрі, воді, продуктах харчування, на поверхнях предметів, на шкірі людей і тварин.

Мікроорганізми — наші незмінні супутники. Багато з них — здавна вірні помічники в побуті, медицині, кулінарії… Але є і такі, які є нашими найлютішими ворогами — це хвороботворні мікроорганізми, в тому числі збудники небезпечних інфекцій, що викликаються найпростішими, бактеріями, вірусами і грибами. Результати їх «діяльності» — епідемічні спалахи вірусних респіраторних захворювань, шлунково-кишкові інфекції, небезпечні госпітальні інфекції, які є сумною дійсністю наших днів.

Корзина

Your cart is currently empty.