Дезінсекція

 

Як позбутися від клопів — сьогодні цим питанням задаються багато і на сьогоднішній день немає даних, що клопи є переносниками захворювань, але лабораторні дослідження проведені вченими показали: в організмі постільних клопів тривалий час можуть зберігатися збудники багатьох захворювань, наприклад, лихоманки Ку, туляремії, тифу та інших. Найбільшої шкоди вони завдають людям своїми укусами, позбавляючи їх нормального сну і відпочинку знижуючи цим їх працездатність. Під час нападу постільний клоп не залишається, як комар, на одній ділянці шкіри — а пересувається по ній, залишаючи після себе «доріжку» з укусів. При сильному зараженні приміщення клопами можна отримати понад 500 укусів за ніч. За даними вчених 70% людей не помічають укусів постільних клопів, що робить виявлення клопів неймовірно складним. Використовуючи свій чуйний нюх, клопи знаходять повсякденний одяг людини (частіше синтетичний) ховаються в ньому і таким способом переміщаються в інші житла. Клопи також можуть ховатися в будь-який електроніці і в шерсті домашніх тварин. Тому куплені, старі речі, ліжко або шафа треба обов’язково уважно оглянути, і якщо на дерев’яних поверхнях Ви знайдете скупчення чорних крапок або порожні шкурки значить клопи є і необхідно терміново звернутися до професіоналів!

 

Незалежно від того, чорні таргани оселилися у Вашій квартирі або руді, їх необхідно знищити, адже, погодившись на таке сусідство, Ви піддаєте себе безлічі небезпек, зокрема:
• скупченню сухих екскрементів паразитів може викликати алергію, лікувати яку можна тільки після усунення причини захворювання;
• не секрет, що на своїх лапках і в кишечнику таргани можуть переносити різноманітні хвороботворні бактерії (туберкульоз, дизентерія, яйця глистів, гостриків), один укус або проста «пробіжка» паразита по їжі і сюрприз у вигляді небезпечного захворювання забезпечений;
• вибираючи собі «затишне і тепле містечко» у Вашому домі таргани можуть утворити свої колонії в побутових електричних приладах, їх екскременти забруднюють дрібні деталі механізмів, замикають контакти, що в недалекому майбутньому призведе до поломки такої техніки;
• якщо вчасно не знищити тарганів, то вони можуть привести до виходу з ладу і простішу техніку, наприклад вимикачі або розетки, наслідки таких проблем не маленькі: коротке замикання в розетці може призвести до загорання.
Саме тому таке велике значення має своєчасна боротьба з тарганами.

Мурахи ненажерливі і приносять один збиток, харчовому складі або виробництві з ними просто руйнівний! Дрібні руді будинкові мурашки до нас з Ефіопії. Розмножуються вони протягом усього року, вважають за найкраще для них — теплі місця з підвищеною вологістю — ванні кімнати, кухні, туалети. Ці крихітні комахи відомі незвичайною здатністю проникати всюди. Будинкові мурахи живуть в тріщинах стін і стель, під плінтусами і паркетом, за кахельним облицюванням стін. Їх можна виявити між сторінками книг, в стопках білизни, в крупі і сушених фруктах. Будинкові мурахи всеїдні: вони поїдають солодощі, м’ясні продукти, живих і мертвих комах, пошкоджують одяг, тканини, шкіру, ізолюють електроприлади. Їх приваблює запах поту, вони навіть можуть заповзати в ранки на шкірі людини. Мурахи розмножуються катастрофічно швидко. Для знищення мурах і боротьби з мурахами вчені всього світу винаходять інсектициди, які не приносять шкоди людині. Наша компанія вибірково ставиться до вибору засобів для знищення мурах і боротьби з мурахами. Ці препарати не зашкодять вам і вашим домашнім тваринам, але назавжди позбавлять вас від не званий гостей.

Кліщі є переносниками та розповсюджувачами страшної хвороби — кліщового енцефаліту, від наслідків якого щорічно залишаються інвалідами і гинуть тисячі людей по всьому світу. Цей вірус вражає центральну нервову систему людини, що призводить до паралічу і смерті. У більшості випадків, зараження від комахи відбувається в процесі кровосмоктання. Крім укусу, інфікування можливе при вживанні сирого молока, заражених енцефалітом корів і кіз. При знищення кліщів найкраще запитати поради у професіоналів, а ще краще замовити дану послугу в нашій компанії. Боротьбу з кліщами варто проводити грамотно і тільки з застосуванням високоефективних препаратів і обов’язково в суху теплу погоду, так як більша частина кліщів знаходиться на поверхні. А саме це і потрібно, щоб розправитися з ними з більшою ймовірністю. Засоби проти кліщів влаштовані так, що будуть рівномірно розпорошуватися, і утворюють, таким чином, кристалічну плівку на поверхні трави, листя та дерев, що обов’язково позначиться на ефекті. Отже боротися з кліщами в поодинці — малоефективно і марно. Тому, повне позбавлення від кліщів будь-якого виду вимагає тільки професійного підходу, який і надається клієнтам нашої компанії.

Найбільш небезпечні блохи як переносники збудників туляремії, чуми. Блоха заражається бактеріями чуми в момент кровосмоктання на хворій тварині незадовго до її смерті. Чумний мікроб розмножується в травному каналі блохи і утворює блок. При повторному кровосмоктанні кров пройти блок не може і повертається назад в ранку, насичена бактеріями чуми з блоку. В організмі блохи чумні мікроби зберігають свою життєздатність більше року. Блохи щурів, будинкової миші, кішок, собак є переносниками збудників щурячого висипного тифу. Рикетсії зберігаються в організмі бліх протягом 40 діб, розмножуються і виділяються з фекаліями. Зараження людини відбувається при кровосмоктанні, а також при контакті з випорожненнями інфікованих бліх. При боротьбі з блохами, застосовуються препарати з яскраво вираженою гострою дією. Дезінсекційних заходи спрямовані на знищення бліх повинні проводиться на всій площі об’єкта (приміщення) в тому числі в підвалі. Бажання замовника заощадити і обробити частину площі може обернутися необхідністю проведення повторних, більш дорогих робіт, тому що в повному обсязі оброблена площа дає блохам можливість переміститися на необроблену поверхню і встигнути виробити у себе резистентність до застосованого інсектицидних препаратів, що в свою чергу призводить до зниження ефективності даного препарату, а то і всієї групи з’єднань до якої він відноситься, при наступних обробках на цьому об’єкті.

Ні для кого не секрет що укус оси є дуже болючим. Ужалене місце швидко опухає і в результаті алергічної реакції у людини підвищується температура, виникає сильний головний біль, а так само можуть виникнути судоми. Найсильніша реакція на укус оси — анафілактичний шок, може виникнути у людей похилого віку, а так само у людей зі зниженим імунітетом. У цьому стані постраждалий непритомніє, нерідко трапляються зупинка дихання та серцевої діяльності. У цій ситуації врятувати життя може тільки негайно надана медична допомога. Знищення ос — дуже непросте завдання, до того ж пов’язане з підвищеним ризиком. При найменшому наближенні людини до їх гнізда, на боротьбу встає весь рій в кількості до 1000 шт. Але існує ще одна серйозна проблема — оси будують свої гнізда в важкодоступних місцях людського житла, тим самим позбавляючи можливості боротьби з осами. Найчастіше цими місцями стають вентиляційні коробки, звідки оси залітають в будинок, і міжпанельні порожнечі будови, куди дістатися практично неможливо. Тому боротьба з осами так складна. Не намагайтеся самостійно почати боротьбу з осами, а зверніться до фахівців.

Крім харчових відходів, мухи харчуються фекаліями, гноєм та іншими нечистотами, тим самим будучи переносниками різних кишкових інфекцій і розповсюджувачами глистів. Досить одного контакту комахи з їжею, щоб людині надовго опинитися на лікуванні в стаціонарі. Ще одна істотна шкода — це надокучливість. Відпочивати в приміщенні, де присутні мухи практично неможливо. Людина не висипається і як наслідок, у неї знижується працездатність і життєвий тонус. Боротьба з мухами — це процедура, яку необхідно проводити негайно. Навіть при ретельному дотриманні санітарно-гігієнічних норм мухи проникають в наше житло і доставляють нам масу клопоту. Тому при проведенні процедури знищення мух необхідно провести обробку в приміщенні і навколишньої території. Для знищення мух наша компанія використовує професійні інсектицидні засоби. При знищенні мух обробляються всі можливі місця посадки мух в приміщенні і поза ним. Поруч з нашими заміськими будинками, як правило, розташовуються вигрібні і помийні ями, де можуть бути присутні гнойові купи для добрив і навіть звалене сміття — все це є джерелом розмноження мух. Ці об’єкти піддаються ретельній обробці. Знищення мух не можна відкладати в довгий ящик.

Комахи здатні завдати відчутної матеріальної шкоди, оскільки найкраща їжа для них — шерсть, хутряні вироби, натуральний трикотаж, пух-перо, продуктові запаси. Гусениці здатні перетравлювати кератин та інші важкорозчинні речовини. У пошуках їжі гусениці моль здатна прогризати шлях і в матеріалах, в яких не можуть розвиватися (бавовняні, шовкові, синтетичні тканини). Основний шкоди завдають гусениці — личинки молі, тоді як дорослі комахи використовують в процесі життєдіяльності накопичені в личинковому віці запаси жирового тіла. Сучасні господині, незважаючи на всю марність цих методів, продовжують користуватися «перевіреними засобами» боротьби. Нафталін, лавандова олія, тютюн, ромашка і т.д. — Даними засобами неможливо знищити цих комах — вони лише здатні на час відлякати. Індивідуальний підхід і спеціально розроблена методика, дозволяє нашим фахівцям в найкоротші терміни позбавити Вас від молі. Всі роботи проводяться безпечними препаратами тривалої дії, дозволеними до застосування в дитячих дошкільних установах.

Комарі є переносниками важких захворювань, таких як малярія, лихоманка, енцефаліт, тиф і багатьох інших, від яких по всьому світу щорічно гинуть мільйони людей. Наслідками укусів комарів бувають алергічні реакції і роздратування шкіри. Так, і сам по собі укус часто викликає свербіж, що досить неприємно. Найбільше неприємностей доставляють комарі молодим батькам. Шкіра маленьких дітей набагато чутливіше, ніж дорослих і страждає сильніше. Дитина відчуває дискомфорт, постійно плаче і пхикає. При цьому застосовувати хімічні засоби для знищення комарів поруч з дитячим організмом не рекомендується. У цьому випадку необхідна більш обережна боротьба з комарами, яку можуть запропонувати тільки професійні компанії. Важливий той факт, що комарі ведуть нічний спосіб життя і позбавляють людину нормального відпочинку і сну, а так само повноцінного відпочинку на природі поблизу джерел води. Ось чому знищення комарів так необхідно людству. Однак тільки професійна боротьба з комарами може дійсно ефективно позбавити від цих набридливих комах без наслідків для навколишнього середовища. Боротьба з комарами кваліфікованими співробітниками нашої компанії полягає в спеціальній обробці безпечними препаратами. Завдяки діям, спрямованим на знищення комарів, Ви зможете все літо насолоджуватися сонцем, а не слідами від укусів цих комах.

Корзина

Your cart is currently empty.